• 03423606060

Misyon ve Vizyonumuz

Araştırma ve eğitim faaliyetleri ile klinik laboratuvar tecrübesini bir araya getirerek; hastalarımıza ve ailelerine en iyi sağlık hizmetini, hasta haklarına riayet ederek hızlı, güvenilir ve doğruluk ilkeleriyle daha kaliteli bir klinik laboratuvar olmayı amaçlayan ve bu doğrultuda TS EN ISO 15189 kalite yönetim sisteminin şartlarına uyarak, etkinliğini sürekli iyileştirmek, çağdaş bir çalışma ortamı ile her zaman tercih edilen örnek bir araştırma, eğitim ve sağlık kurumu olmak gayemizdir.

 

Kalite Politikamız

Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde, eğitim-öğretim, bilimsel araştırma ve toplumsal hizmet alanlarında, etkin, verimli, rekabetçi olmayı, üstün performansa odaklanmayı, uluslararası tanınırlığı ve saygınlığı hedefleyerek paydaşları ile birlikte sürekli iyileştirmeyi benimseriz.

Kanıta dayalı bilimsel yaklaşımımızdan ve etik değerlerimizden ödün vermez, uluslararası alanda araştırma, yayın ve eğitim olanaklarımızla güvenilir bir laboratuvar olmanın bilincini taşırız.

Hasta odaklı yaklaşır, kalite inancımız ve hasta haklarına verdiğimiz önem ile hastalarımızın bizden memnun olmasını amaçlarız.

Fiziksel ve teknolojik alt yapımızın her zaman çağın ve standartların gerektirdiği özelliklerde olmasını sağlar, bölgemizdeki güçlü pozitif imajımızın daha geniş bir alana yayılmasını amaçlarız.

Kurumsal ve bireysel performansımızı, her zaman daha iyisi olabileceği inancı ile sürekli ölçer ve iyileştiririz.

Nitelikli, genç, dinamik, güler yüzlü ve özverili çalışanlarımızın, fikirlerini özgürce ifade edebilmelerini, sorumluluk, dayanışma ve ait olma duygularını, ekip çalışmasına ve birçok alandaki uygulamalara gösterdikleri özeni destekler, sürekli öğrenmeye ve gelişime inanırız.

Laboratuar yönetimi olarak yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmek ve geliştirmek için gerekli tüm çalışmaları yapacağımızı taahhüt eder, iyi meslek ilkelerine, sonuç kalitesine, TS EN ISO 15189 sistem standartlarına ve diğer mevzuat kurallarına her zaman uyacağımızı KALİTE POLİTİKAMIZ olarak belirtiriz.